Як залишитися струнким і здоровим будучи в дорозі

Я не здоровий хлопець. Добре, я дуже здоровий хлопець, коли я вдома в своїй квартирі зі своєю соковижималкою, кухнею і поруч з Whole Foods. На дорозі це інша історія.

Навіть незважаючи на високі очікування і цілі, які я поставив перед собою кілька років тому, мені не вдалося зберегти більш здоровий спосіб життя на дорозі. Хоча я приймаю здоровіші рішення, я все одно занадто багато гуляю, ніколи не сплю і заповнюю особа піцою, тому що це зручно.

Щоб спробувати змінити це, я зустрівся зі своїм другом Стівом Камбіо, легендою Nerd Fitness, сайту, присвяченого тому, щоб допомогти ботаніків залишатися у формі. Стів теж багато подорожує і знає, як збалансувати життя на дорозі і залишатися у формі.

Ми сіли разом, щоб поговорити про все, що стосується фітнесу і подорожей. Ось головні поради Стіва про те, як залишатися здоровим і бути в формі під час подорожей.

7 порад, як залишатися у формі під час подорожей
1. Зробіть здоровий спосіб життя на дорозі пріоритетом!
Так, у вас є час займатися спортом; вам просто потрібно знайти час для цього. Ви можете виконати тренування за 20 хвилин в своєму готельному номері або гуртожитку, використовуючи основні вправи – і вам не потрібно ніякого устаткування!

Ось кілька простих і ефективних вправ, які ви можете виконувати в вашому готелі, гуртожитку або навіть в прилеглому парку:

стрибки гнізда
віджимання
присідання
випади
присідання
Розтягування / йога
Навіть за все за 5 хвилин цих вправ ви потієте. І ви можете буквально виконувати ці вправи де завгодно. Там, де є воля, є спосіб!

2. Ходьба на перемогу!
Робіть все можливе, щоб ходити якомога частіше. Немає кращого способу досліджувати місто, ніж пішки. Ви отримуєте набагато більше місцевого життя, і таким чином набагато легше піти від натовпу. Крім того, це дешевше, ніж брати таксі або платити за квиток на автобус.

Якщо просто досліджувати навмання не цікаво, підпишіться на пішохідну екскурсію. Більшість міст пропонують безкоштовні пішохідні екскурсії, які зазвичай тривають від 1 до 3 годин. Ви не тільки отримаєте вичерпне уявлення про ваше місцезнаходження, а й пройдете багато кроків!

3. Дитячі майданчики і парки
Подивіться на Google Maps найближчий парк і прогуляйтеся по ньому для тренувань. У багатьох парках є обладнання, з яким ви можете працювати, хоча, якщо вони цього не роблять, ви можете робити підтягування на гойдалках або гілках дерев. Проявіть творчий підхід!

Крім того, перевірте сайти, такі як meetup.com для регулярних груп тренування. У більшості міст є бігові клуби, в яких проводяться щотижневі пробіжки, заняття йогою в парку, тай-чи і інші види спорту / заняття. Подивіться навколо, щоб побачити, чи є що-небудь поблизу, що викликає у вас інтерес і допоможе вам залишатися активним.

Не бійтеся пробувати і нові речі! Plogging (біг підтюпцем і збирання сміття), слеклайн, перекиди, паркур – є безліч унікальних варіантів, які можна знайти, якщо ви витратите трохи часу на пошук.

4. Дієта становить 80% битви
Якщо ви подорожуєте з обмеженим бюджетом, швидше за все, ви старанно працюєте над тим, щоб знизити бюджет на харчування. Це, ймовірно, означає, що ви погано їсте. Подумайте про збільшення свого бюджету на їжу (навіть трохи), щоб ви могли харчуватися здоровіше.

Отримайте трохи білка і овочів у своєму раціоні! Не бійтеся влаштовувати здоровий «сімейна вечеря» з товаришами по гуртожитку, де ви все розділіть вартість. Ви також можете спробувати змінити свою дієту, щоб вона краще підходила місцевим варіантам. Таким чином, ви будете їсти більше свіжих продуктів, підтримуючи місцеву економіку.

Ви також можете внести більш радикальні зміни в свій раціон. Ніколи ще не було так легко подорожувати з рослинної дієтою і при цьому залишатися здоровим і енергійним.

Це не означає, що вам потрібно позбутися від усіх непотрібних або дешевих напоїв. Але ваша дієта є найбільш важливим компонентом, коли мова йде про здоров’я і фітнес. Інвестуйте в це!

5. Роби краще, що можеш
Якщо у вас є тільки 10 хвилин, тренуйтеся протягом 10 хвилин! Кожен трохи складається, і 10 хвилин краще, ніж нічого. Якщо ви погано їсте на вокзалі, заповните це на наступний день.

Зрештою, вся справа в прогресі. Чи не досконалість Постарайся. Закладіть основу для кращих звичок. Нічого не відбувається відразу, але кожен крок в правильному напрямку допоможе вам досягти своєї мети.

6. Використовуйте правило «Ніколи 2»
Якщо з якоїсь причини ви пропустите день вправ, не дозволяйте собі пропустити два дні поспіль. Якщо ви їсте одну погану їжу, то наступна їжа повинна бути здоровою. Ніколи два поспіль.

Використовуючи правило «Ніколи 2», ви зможете запобігти поширенню шкідливих звичок. Непарний вихідний або чітерскіх їжа? Немає проблем. Але коли справа доходить до підтримки форми, послідовність є ключовим фактором. Постарайтеся зберегти свій імпульс. Таким чином, ви побачите результати на