7 речей, щоб побачити і зробити в Будапешті

У мене завжди був любовний роман в Будапешті (хоча місто може цього не знати). Дорослішаючи, Будапешт здавався цим історичним, але загадковим місцем, закритим Радами, але наповненим історичним величчю. Коли я вперше побував, піщані, звивисті вулиці зачарували мене. Будапешт відчував себе різким в контрасті, скажімо, з більш очищеної історією Праги. Це було місто підземних барів в покинутих будівлях, ситної їжею і серйозними людьми.

За ці роки я бачив, як місто змінювався, коли туристи відвідували його натовпами. І, хоча він уже не такий гострий (ці руїни більше не заховані), Будапешт – це ще щось. Він пропонує одні з кращих нічних клубів в Європі, безліч курортів і гарячих джерел, приголомшливі історичні будівлі і музеї, а також безліч зелених насаджень.

Будапешт це місто з шарами. Незалежно від того, що вас цікавить, ви зможете знайти це тут. Щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від вашої наступної поїздки, ось мої кращі 24 речей, які варто подивитися і чим зайнятися в Будапешті.

1. Здійсніть безкоштовну пішохідну екскурсію
Історичний старе місто Будапешт, Угорщина та його численні церкви і пам’ятники
Всякий раз, коли я прибуваю в нове місце призначення, я завжди беру безкоштовну пішохідну екскурсію. Це недорогий спосіб оглянути основні визначні пам’ятки, дізнатися про пункт призначення і задати будь-які питання, що цікавлять вас питання місцевому фахівцеві. Це швидкий і простий спосіб отримати огляд міста, який допоможе вам спланувати решту поїздки. У Будапешті є кілька хороших безкоштовних турів. Ось кілька, які ви можете перевірити, щоб почати:

полуничні тури
Поїздка в Будапешт
покоління Тури
2. Замочити в лазні
Будапешт відомий своїми термальними ваннами (це одна з кращих речей в цьому місті). Тут ви знайдете більш 100 мінеральних гарячих джерел, багато з яких сягають Римської імперії.

Найпопулярнішими є лазні Сечені в міському парку. З 18 басейнами, це найбільший і найвідоміший в Європі. Історичні будівлі, в яких знаходиться спа-центр, були побудовані в 1913 році, і це популярне місце для місцевих жителів і туристів. Не забудьте купальний костюм і шльопанці (ви можете взяти напрокат рушники і закриваються шафки).

Аллаткерті КРТ. 9-11, +36 1-363-3210, www.szechenyifurdo.hu. Відкритий щодня з 6 ранку до 10 вечора. Прийом починається з 4900 форинтів.
3. Руїни Барів
Інтер’єр Instant Bar, руїн-бар в Будапешті
Нічне життя в Будапешті – одна з кращих в Європі, і причиною цього є руїни. Розташований в старому єврейському кварталі, велика частина району була зруйнована після Другої світової війни. У 90-х роках в покинутих будівлях в цьому районі стали з’являтися бари. Тепер ця підземна сцена добре видно на карті. Але це не робить ці еклектичні, витончені і химерні простору менш веселими. Szimpla Kert, Instant і Fogasház – мої три фаворита, але, для більш докладного списку того, що гаряче зараз, перевірте мій пост про кращих барах руїн в Будапешті!
4. Замкова гора
В цьому історичному районі знаходяться вдома в стилі бароко і пам’ятники Габсбургів. Вулиці кругляка і вузькі провулки, які повертаються до середньовічних коріння міста, паралельні панорамним видам Пешта і Дунаю. Ця частина міста насправді є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, зі Старим містом на півночі і величезним палацом на півдні, який датується 13-м століттям.
6. Будайська фортеця
В районі Замкової гори ви також знайдете замок Буда (це швидше палацовий комплекс, ніж все інше). Початковий комплекс був побудований в 13 столітті, проте величезний палац в стилі бароко, існуючий сьогодні, був побудований в 1749-1769 роках. Спочатку призначений для дворянства, палац був розграбований нацистами (а потім і Радами) під час Другої світової війни.

Цікавий факт: під замком Влад Імпалер (в народі відомий як граф Дракула) був поміщений у в’язницю на 14 років. У підземеллі також є лабіринт, який туристи могли досліджувати – в темряві, не менш, – хоча зараз він закритий. Ви також знайдете тут кілька музеїв (див. Нижче).

Szent György tér 2, +36 1 458 3000, budacastlebudapest.com. Двори відкриті 24/7, а замок відкритий щодня з 10 до 20 годин.
5. Лікарня у Скалі
Цей музей служив лікарнею, бомбосховище, в’язницею і ядерним бункером. Тут ви дізнаєтеся про наслідки Другої світової війни, революції 1956 року і холодної війни для міста і його жителів. Відкритий в 2008 році, це одна з найпопулярніших визначних пам’яток міста. Вхід включає в себе годинну екскурсію по музеям, в якій представлені різноманітні воскові фігури, інструменти, обладнання та предмети інтер’єру.

Lovas ut 4 / c, +36 70 701 0101, sziklakorhaz.eu/en. Відкритий щодня з 10 ранку до 8 вечора. Вхідна плата становить 4000 форинтів.
6. Угорська національна галерея
Відкритий в 1957 році, цей музей присвячений угорським художникам і історії (про які я знав дуже мало до свого першого відвідування). Галерея знаходиться в замку Буда, де зберігаючи